Konkurs wiedzy harcerskiej „Płomień”

konkurs

ZHP Hufiec Uniejów im. Marii Konopnickiej ogłasza konkurs

wiedzy harcerskiej „Płomień”

„ Czuwajcie- to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.”

Robert Baden- Powell

Konkursu wiedzy poświęconej tematyce harcerskiej, którego celem jest wyłonienie najlepszych harcerek i harcerzy, którzy również poprzez swoją wiedzę są godni do naśladowania.

Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 15.04.2021 r do 15.05.202, będzie obejmował dwa etapy: drużynowy i hufcowy. Zatem zachęcamy harcerzy i harcerzy starszych do podjęcia wyzwania.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu. Zgłoszenia odbywają się przez formularz zgłoszeniowy, który wypełnia drużynowy.

Poniżej regulamin konkursu:

(link do regulaminu)